Erasmus 2021/ 2022

Koniec mobility: 29. 7. 2022

Schválený grant:  7325 €

Miesto: Executive Training Institute (ETI) St.Julians, Malta

Opäť sme sa zapojili do vzdelávacích mobilít pre učiteľov financovaných zo zdrojov EÚ a vypracovali projekt s názvom “ Spolu dokážeme viacv rámci výzvy 2020 programu Erasmus+.

Cieľ projektu:  Cieľom projektu je opätovné rozvíjanie jazykových zručností učiteľov prvého aj druhého stupňa. Najmä komunikačných schopností, oboznámenie sa s novými modernými metódami a formami práce vo výučbe cudzieho jazyka s cieľom posilniť aktívnu spoluprácu medzi učiteľkami anglického jazyka na prvom a druhom stupni na našej škole.

Na základe potrieb školy a pedagogických zamestnancov sme si vybrali mobility, ktorými očakávame rozvoj kompetencií našich učiteľov a posilnenie európskej dimenzie na pôde školy.

Mgr. Emília Pallová si vybrala kurz s názvom Fluency&English Language Development for Educators.

Mgr. Miriamu Lamžovú oslovil kurz The Playground Classroom Methodology for Primary School

Mgr. Andreu Kralčákovú zaujal kurz Spice Up Your Teaching Ideas - Methodology in Practice Today -  Language Teaching Methodology.

Kľúčové aktivity projektu sú mobility v jazykovej škole na Malte.

Počas týchto kurzov obsahujúcich 42 vyučovacích hodín, pri kurze Spice Up Your Teaching Ideas - Methodology in Practice Today 21 vyučovacích hodín, budeme aktívne získavať nové poznatky. Vymieňať si skúsenosti s učiteľmi z iných krajín. Rozvíjať jazykové zručnosti a aktuálne prístupy zamerané na potreby žiakov, čo si vyžaduje dnešná moderná pedagogika.